Září 2010

3000 jůůůůůůůůů

28. září 2010 v 13:59 | Laura Croft |  Ostatní

 Moooc děkuju, už 3000. To je úžasné. Blog mám od 8. března 2009. Moooc Vám děkuju. Mám Vás mocinky ráda. Vaše Laura Croft


Aimee - foto

27. září 2010 v 17:29 | Laura Croft |  Modelky- Lara Croft

TRAOD - obrázky

27. září 2010 v 17:19 | Laura Croft |  Tomb Raider 6
Tady jsou nějaké obrázky z Tomb Raider VI (Angel of Darkness):Lokace TR:U

27. září 2010 v 16:59 | Laura Croft |  Tomb Raider Underworld

Croft Manor
Croft Mannor je 1 kolo na uvítanou.Je to vlastně půlka ze 4 kola.Tohle kolo je lehké,jakmile se ukáže ukázka se Zipem jak po Laře střílí,okamžitě se vám začne načítat 2 kolo-Střeozemní moře.
Středozemní moře
Středozemní moře je 2 kolo.Lara se zde musí potopit a najít způsob jak otevřít bránu do Niflheimu.
Lara si také musí poradit s mytologickou obludou Krakenem,aby se dostala dál.
Jakmile se Lara dostane přes Krakena najde 1 Thorovu rukavici,ale hned poté jí napadne skupina žoldérů které najala Natla,Thorovu rukavici jí vezmou a Lara si bude muset poradit jak se dostat na Amandinu lod.
Pobřeží Thajska
Zde Lara pátrá po 2 Thorově rukavici,ale však jí stojí v cestě socha Shiva.Lara si musí poradit s tím jak sochu Shivu otevřít,aby získala 2 Thorovu rukavici.Až se dostane na místo kde by měla 2 Thorova rukavice být,zjistí,že její otec toto místo navštívil dříve,a proto půjde do sídla Croftů,aby našla 2 Thorovu Rukavici.
Sídlo Croftů
Zde se Lara vydá pod Sísdlo Croftů aby našla 2 Thorovu rukavici do páru.
Lara pak zjistí že pod Sídlem Croftů je katedrála.Až se Lara dostane do tajné otcovy pracovny,najde 2 rukavici do páru,ale další překážkou jí budou otroci,kteří střeží 2 rukavici.Až se přes ně Lara dostane bude muset najít cestu ven,protože Sídlo Croftů náhle začalo hořet,až Lara najde Zipa s Winstonem,uvědomí si že Alister zmizel.Lara se ho bude snažit najít,jenže jí bude stát v cestě Doppelganger(Lařin stín) který Alistera zastřelí,Lara se proto vypraví do Jižního Mexika aby našla Thorův opasek a aby se mohla pomstít tomu,kdo Alistera zabil.

Jižní Mexiko
S
S Larou se vydáme do Jižního Mexiko pro Thorův opasek.Do Jižního Mexika bude Lara motřebovat motorku.Lara bude muset vyluštit jak otevřít Xibalbu,Lara pak narazí na Mayenský kalendář,až bránu otevře,bude na ní čekat velký cesta za dobrodružství. Setká se tam s obřími Pavouky kteří nemají nikdy dost,bude muset vypustit velikou nádrž modré vody,která Laru může zabít.

Ostrov Jan Mayen
Sem se Lara vydá pro Thorovo kladvo,bude mít sebou motorku,aby se rychleji dostala na místo kde Thorovo kladivo najde.Thorovo kladivo chce dostat proto,aby mohla Natlu donutit,aby jí řekla kde je Helheim.

Andamánské moře
Zde navštívíte kopii Amandiny lodi,která je na Andamánském moři.
Lara se śem vydala donutit Natlu aby jí prozradila kde je Helheim,až se Lara dostane k Natle,oběví se tam Amanda s DG (Lařin stín).DG pak Amnandu vyhodí,a Lara se bude snažit zabít DG,jelikož DG uteče,Lara se naštve a praští do skleněné kleci kde je Natla,a tím Natlu pustí ven.Ale nakonec jí Natla prozradí kde Helheim je.


Arktické moře
Lara si bude muset poradit s bránou,která jí dovede do Helheimu.V cestě jí budou stát žraloci a trolové které jednoduše zničí Thorovým kladivem.Lara nakonec zjistí osud matky,poté jí napadne DG,jelikož Amanda zjistila že Natla chce zničit svět,tak Laře pomůže.Až Lara zničí Hada z Midgardu,Lara s Amandou se dostanou zpět a tím Tomb Raider Underworld končí ...

Wallpaper TR:U

27. září 2010 v 16:59 | Laura Croft |  Tomb Raider Underworld

Wallpaper 1

27. září 2010 v 16:59 | Laura Croft |  Tomb Raider 1-5


Blog

26. září 2010 v 11:30 | Laura Croft

4. KOLO SONB

25. září 2010 v 17:39 | Laura Croft |  Soutěže
Je tu 4. KOLO SONB. V tomto kolo vypadnou dva blogy, kteří budou mít nejmín hlasů.

Soutěžící:1).:Lagy Croft:.
2) http://lagycroft.blog.cz


Issynka

Můžete si shánět co nejvíc hlásků.