Únor 2010

Postavy

28. února 2010 v 10:49 | Laura Croft |  ¨Tomb Raider Legend

Anaya je inženýrka pracující v chudých oblastech jižní ameriky. Je to Lařina dávná přítelkyně z univerzity a byla s ní během tragédie poblíž Segey. Od té doby se jejich cesty neustále kříží.

Shogo Takamoto


Profese : Yakuza Kamicho
Biografie : Shogo Takamoto je Yakuza Kamicho, kdo miluje starověké zbraně. Jako dodatek k jeho vysokému postavení v japonském gangu se stal stálým zákazníkem na černém trhu se starožitnostmi, kde znechutil sběratele a dobrodruhy smixováním padělků a pravých předmětů. I přes jeho nezodpovědnou pověst ale pokračuje v roli dvojího hráče, aby vyčenichal, co lidé opravdu chtějí a nabídne jim to takovým způsobem, že jejich tužby překonají dobrý úsudek. Jeho poslední střet s Larou mu nechal v ústech velmi hořkou příchuť, ale nechtěl se jít pomstít, protože velmi pravděpodobný neúspěch by pro něj znamenal velkou ztrátu tváře.


James Rutland

James Rutland Tomb Raider Legend

James Rutland mladší vyrostl v obrovském bohatství a výhodách, které mu vyplývaly z jeho příjmení. Šel studovat na západ, kde odpromoval, ale jen stěží díky svým schopnostem. I když to bylo těžké, potěšení z volnosti a užitečnosti, které tím získal, byly obrosvské.
James je charismatický muž, který většinou dostane to, co chce. A dnes? Dnes je předmětem jeho touhy stejná věc jako naší Lary.


Zip

Zip Tomb Raider Legend

Zip je technik z Lařina týmu odpovědný za poskytnutí technických informací a logistickou podporu. Žije v dodávce nebo v serverové místnosti v Lařině sídle. Je Lařin stálý vzdálený společník přes sluchátko. Strávil pár let ve vězení a to zvýšilo jeho nenávist ke všem různým organizacím. Bývalý počítačový haker, loajální k Laře.

Alister

Alister Fletcher Tomb Raider Legend

Alister je Lařin výzkumný asistent, jeho mysl je naplněna spousty informací z historie. Dokáže rychle poradit, zatímco je Lara na průzkumu. chce testovat svou teorii a odkryje tajemství, které nikdo jiný odkrýt nemůže. Jeho znalosti jsou skutečně užitečné. Alister je napjatý a bere sám sebe příliš vážně.


Toru Nishimura
Profese : Reportér
Biografie : Toru Nishimura byl kdysi odvážný, zkoumavý reportér, který skřížil víc než jednou cesty s Larou. Momentálně je zámožným mediálním mogulem (ne, neptejte se mě co to je, fakt to nevím), příjemný a s dobrým smyslem pro humor, ovšem stále má ještě zálibu v dobrodružství a risku a je vždy šťastný, když potká Laru, pokud ji jedno z jejích dobrodružství přivede do města. Je teď trochu více opatrný - přece jen má jistou zodpovědnost a závazky, některé z nich trochu nepříjemné - a navíc potřebuje mít dobré vztahy s japonskou mafií.

Jsem zpět, myslím, že si nikdo ani nevšiml, že jsem pryč

27. února 2010 v 16:19 | Laura Croft |  Ostatní
Už mě to s*re. Proč nepíšete aspon nějaké komentáře k novým článkům. Já jak blbec vám odepíšu a vy nic (někteří) . Pokud nebudete psát aspon dva komentáře za týden, nejste mým sb.

Laura Croft

Lyžáááák and Mariah Carey vs. Eminem

19. února 2010 v 17:27 | Laura Croft |  Eminem
Joooo, jedu na lyžák v nedělu a dojedu v sobotu. Už se moooc těším. Neumím lyžovat tak bude prdel. Tak papa

Tadyk vám dávám písničku od Mariah Carey obsessed. Mariah tam parodovala Eminem. Moc se jí nepovedl, nevím proč tam má vousa, ale to blečení je super. Em jí

to vrátil v the warning. Dám vám sem ty dva klipy a vy usoudíte, který je lepší.
Nepřátelé

13. února 2010 v 11:03 | Laura Croft |  Tomb Raider Anniversary