Leden 2010

Tomb Raider 2 video

30. ledna 2010 v 18:56 | Laura Croft |  Tomb Raider 1-5

Brad a Angelina se rozešli, tají to do poslední chvíle jako Madonna a Guy

27. ledna 2010 v 11:38 | Laura Croft |  Angelina Jolie

Brad a Angelina se rozešli, tají to do poslední chvíle jako Madonna a Guy

LOS ANGELES Ještě pár hodin před oficiálním oznámením rozchodu tvrdila Madonnina mluvčí Liz Rosenbergová, že její mandantka se s manželem Guyem Ritchiem rozhodně rozvádět nebudou. A stejnou strategii zvolil i Brad Pitt a Angelina Jolie. Přestože prakticky už zařizují věci tak, aby se mohli hladce rozejít a jít si každý svou cestou při společné výchově šesti dětí, médiím budou tvrdit do poslední chvíle opak. Respektive nebudou se k této záležitosti vyjadřovat a občas za sebe pošlou "nejlepší kamarádku", která konec jejich vztahu popře.
"Následují scénář svého kolegy Guye Ritchieho, který se rozváděl s Madonnou před dvěma roky, kdy pár opakovaně popíral půl roku dopředu rozchod, až před samotným stěhováním a soudním stáním vše veřejně přiznal," tvrdí Ian Halperin, jenž nedávno vydal knihu Brangelina: Dosud nevyřčený příběh o Bradu Pittovi a Angelině Jolie.

A podle Madonnina scénáře se Brad a Angelina během příštích týdnů objeví společně s úsměvy na tváři na nějaké veřejné akci. Budou se tak snažit dát najevo, že zprávy o rozchodu jsou lživé. "Do poslední chvíle, ještě pár hodin před oficiálním oznámením budou novinářům vše zapírat," věří Halperin.

Podle tohoto novináře Brad s Angelinou nežije jako partner už dlouho. Oba mají milence, a když to loni na podzim málem prasklo, přispěchala Angelina s vysvětlením, že preferuje volný vztah. "Pochybuji, že je věrnost absolutně nezbytná pro vztah. Mnohem horší je, když partnera opustíte a pak o něm mluvíte ošklivě. Ani Brad, ani já jsme nikdy neprohlásili, že život spolu znamená být k sobě připoután řetězem. Oba jsme se přesvědčili o tom, že nikdy neomezujeme jeden druhého," tvrdila čtyřiatřicetiletá matka šesti dětí německému Das Neue.

Zdroj: Osobnosti.cz

Brad Pitt a Angelina Jolie se rozešli

24. ledna 2010 v 16:17 | Laura Croft |  Angelina Jolie

Brad Pitt a Angelina Jolie se rozešli

Po měsících spekulací a fantaskních teoriích o jejich vášnivém vztahu se Brad Pitt a Angelina Jolie rozešli. Právníci slavné hollywoodské dvojice řeší veškeré legální podklady k dělení majetku a především společné péči o tři vlastní a tři adoptované potomky. Podle právních dokumentů se dělí o majetek v hodnotě 330 miliónů dolarů - asi 6,1 miliardy korun.


Dnes 9:53
Podle amerických magazínů Brad a Angelina "podepsali legální dokumenty potřebné k vypořádání majetku a rozdělení péče o děti". Oficiální oznámení zatím pečlivě připravují jejich mluvčí.
O děti se budou starat vzájemně a budou se snažit, aby jejich rozchodem potomci trpěli jen minimálně. Brad přitom souhlasil s tím, že děti budou trvale bydlet s matkou. Majetek si rozdělí přesně na polovinu, každý si tedy odnese v přepočtu více než tři miliardy korun.
Brad a Angelina se dali dohromady v roce 2005 na natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. Pitt byl tehdy ženatý s Jennifer Anistonovou.


Je to moc škoda. Tak se k sobě hodili a stejnak se rozešli.

Pomoc na Haiti

23. ledna 2010 v 19:19 | Laura Croft |  Ostatní
České humanitární organizace vybraly na pomoc Haiti částku 47 milionů korun. Výrazně k tomu přispěly čtvrteční pražské koncerty na pomoc karibské zemi postižené zemětřesením. Na konto Člověka v tísni přišlo více než 26 milionů korun. ADRA vybrala asi 8,8 milionu a na účet olomoucké charity přibylo od začátku sbírky téměř 12 milionů korun.

Více než devět milionů korun na pomoc Haiti se sešlo na kontech českých humanitárních organizací během čtvrtečních koncertů, které se konaly v Praze. Ke sbírkám na pomoc karibskému státu se přidávají i města v České republice.
S pomocí Haiti se připojují i česká města a kraje. Hlavní město slíbilo 12 milionů korun. Olomoucký kraj věnuje 200 tisíc korun. Přispěl i Pardubický kraj částkou 300 tisíc korun.
Česká vláda uvolnila na pomoc Haiti 20 milionů korun, z nichž pět milionů bylo ihned odesláno UNICEF na nákup pitné vody.


Zbylých 15 milionů ve čtvrtek doporučila meziresortní komise expertů využít k obnově karibského státu. ČR byla připravena do oblasti vyslat příslušníky armády, mezinárodní společenství však nabízenou pomoc odmítlo.
I hollywoodské hvězdy organizují pomoc.V sobotu mělo na Haiti přicestovat šest zdravotníků, které vyslal Člověk v tísni. Skupina se zřejmě rozdělí na dva týmy. "Jeden se umístí u jedné z fungujících nemocnic nevládních organizací, které už tam vystavěly nemocnici, ale nemají dostatek doktorů, sester a zdravotnického materiálu.
Další by měl být mobilnější a působit v jednom uprchlickém centru," řekla Jana Lhotová z Člověka v tísni. Organizace podle ní z veřejné sbírky přispěla také na distribuci jídla a pitné vody a poskytla materiál na provizorní přístřešky. Dalším projektem je výstavba dětských center.
Haiti postihlo silné zemětřesení na počátku minulého týdne. Následné otřesy zaznamenali Haiťané i ve středu. Podle poslední bilance si zemětřesení vyžádalo přes 111 tisíc mrtvých a čtvrt milionu zraněných. Postiženy byly podle odhadů zhruba tři miliony lidí, tedy asi třetina obyvatel nejchudší země západní polokoule.

Figurky

22. ledna 2010 v 16:57 | Laura Croft |  Tomb Raider Anniversary

Návštěvnost za 28.12. - 3.1.

10. ledna 2010 v 14:18 | Laura Croft |  Ostatní
28.12.- 12

29.12.- 12

30.12.- 20

31.12.- 21

1.1.- 8

2.1.- 20

3.1.- 15

Dárečky za hádanku

3. ledna 2010 v 14:51 | Laura Croft |  Soutěže

dáreček od Lady K. Croft

3. ledna 2010 v 14:13 | Laura Croft |  SB

Moooc děkuju

Videa

2. ledna 2010 v 11:46 | Laura Croft |  Jan Bendig