Červenec 2009

Premiéra Harryho Pottera

16. července 2009 v 10:08 | Laura Croft |  Ostatní

Premiéra - Harry Potter a Princ dvojí krve

Do kin přichází šesté pokračování čarodějnické ságy Harry Potter a Princ dvojí krve.dynamic-picture-top_foto2__175446

Příběhy čarodějnického učně Harryho Pottera se blíží do finále. Do kin přichází šestý příběh Harry Potter a Princ dvojí krve, který stejně jako předchozí režíroval David Yates.

Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem. Brumbál potřebuje, aby mu Harry pomohl odkrýt důležitý klíč, který povede k rozuzlení Voldemortovy obrany. Harrymu se dostane do rukou kniha s označením: ´Tato kniha je majetkem Prince dvojí krve´. Harryho dlouhodobé přátelství s Ginny Weasleyovou přerůstá v hlubší city a jiskření mezi Ronem a Hermionou nabývá na intenzitě...

Harry Potter and the Half-Blood Prince, Velká Británie/USA, 2009, 140 min., české titulky, režie: David Yates, hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watsonová, Rupert Grint, Michael Gambon, Alan Rickman

Ïkonky pro nové SB

16. července 2009 v 10:05 | Laura Croft |  SB

Doufám, že se vám líbí!!!

Od SB

15. července 2009 v 11:20 | Laura Croft |  SB
Od Lucathko

Od Lady K.Croft

Od Kalak

Od Larušky
Mooooooooooooc děkuju všechny jsou nááádhernýý

Jsem zpět

15. července 2009 v 11:09 | Laura Croft |  Ostatní
Bylo to tam moooc hezké. Krásně širé moře no úžasné. Asi za týden sem dám fotky. Ale lepší je být v rodné zemi ČR.

Král popu zemřel

15. července 2009 v 10:10 | Laura Croft |  Ostatní

Popový král Michael Jackson zemřel na zástavu srdce

Michael Jackson, popová megastar osmdesátých a devadesátých let a zřejmě jeden z nejznámějších hudebníků druhé poloviny 20. století, ve čtvrtek ve svém domě v Holmby Hills v Los Angeles utrpěl zástavu srdce. Na místo byli okamžitě přivoláni zdravotníci a zpěvák byl převezen na kliniku UCLA v Los Angeles. Podle informací serveru TMZ.com a dalších médií však ještě před příjezdem lékařů Jackson zemřel. Jeho úmrtí později potvrdil i ústav soudního lékařství.
//<![CDATA[ adv['adVideosponzor'] = { zoneId:'seznam.novinky.video.sponzor', section:'/kultura', collocation: 'null' }; //]]>
Tělo Michaela Jacksona odváží sanitka
pátek 26. června 2009, 0:18 - Los Angeles
(Aktualizováno: pátek 26. června 2009, 7:04 )
Zdravotníci u padesátiletého Jacksona nebyli schopni nahmatat puls a veškeré oživovací pokusy, které trvaly déle než hodinu, byly neúspěšné, uvedl TMZ.com. Zpěvák byl mrtev už před příjezdem záchranky, podle některých zpráv byl převezen do nemocnice v hlubokém kómatu. Lékař v nemocnici po dvou hodinách od zavolání na tísňovou linku konstatoval smrt.
Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci.
//<![CDATA[ var data_172760 = [{ alt : "Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci. ", description :"Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/276/172760-top_foto2-c5z91.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/276/172760-original1-c5z91.jpg", width:800, height:510 } }]; //]]>
:. Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci.
Zprávu o úmrtí amerického pěveckého idolu jako jeden z prvních přinesl také deník Los Angeles Times. S odkazem na losangeleský ústav soudního lékařství jeho smrt potvrdila také CNN, která spekulovala rovněž o možné reakci na nějaké léky, jimiž zpěvák kvůli svým zdravotním problémům nešetřil. V poslední době se rovněž objevily domněnky, že trpí rakovinou kůže.

K Jacksonovým zdravotním problémům mohl přispět také dlouhodobý stres, který byl vyvolán jeho přípravami na velký comeback i finančními nesnázemi. Svou úzkost pak léčil právě kombinací léků, řekl právní zástupce Jacksonovy rodiny Brian Oxman, který dodal, že zpěvákovo úmrtí vlastně není vzhledem k množství medikamentů, které užíval, zase tak nečekané.
Michael Jackson během amerického Super Bowl v Pasadeně v roce 1993
//<![CDATA[ var data_172757 = [{ alt : "Michael Jackson během amerického Super Bowl v Pasadeně v roce 1993 ", description :"Michael Jackson během amerického Super Bowl v Pasadeně v roce 1993 ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/275/172757-top_foto2-johak.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/275/172757-original1-johak.jpg", width:800, height:526 } }]; //]]>
:. Michael Jackson během amerického Super Bowl v Pasadeně v roce 1993.
"Byl přijat již v bezvědomí a jeho smrt byla konstatována ve 14:26 hod. (23:26 SELČ)," prohlásil mluvčí ústavu soudního lékařství Fred Coral a dodal, že pitva bude provedena zřejmě již v pátek.
Představitelé losangeleské policie oznámili, že zahájili vyšetřování Jacksonovy smrti. Hned na počátku však uvedli, že nic nenasvědčuje tomu, že by na zpěvákově úmrtí měl někdo podíl. Přesto detektivové z oddělení loupeží a vražd mají v plánu vyslechnout členy jeho rodiny a přátele.
Na televizních záběrech sanitka s Michaelem Jacksonem opouští jeho pronajatý dům v Holmby Hills.
//<![CDATA[ var data_172762 = [{ alt : "Na televizních záběrech sanitka s Michaelem Jacksonem opouští jeho pronajatý dům v Holmby Hills. ", description :"Na televizních záběrech sanitka s Michaelem Jacksonem opouští jeho pronajatý dům v Holmby Hills. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Reuters", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.reuters.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/276/172762-top_foto2-s1mjq.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/276/172762-original1-s1mjq.jpg", width:800, height:531 } }]; //]]>
:. Na televizních záběrech sanitka s Michaelem Jacksonem opouští jeho pronajatý dům v Holmby Hills.
"Mluvil jsem s Frankem Dileem, Michaelovým manažerem. Řekl mi, že Michael si ve středu večer stěžoval, že mu není dobře," citovala CNN Jacksonova bratra Marlona.
dynamic-picture-free1__172832
Na tísňovou linku zavolal jeden z Jacksonových zaměstnanců. Telefonát kolem 12:26 tamního času (21:26 SELČ) potvrdil kapitán hasičů Steve Ruda.

Velká ztráta

Oxman dále uvedl, že na zpěvákův kolaps jej upozornil jeho bratr Randy. Ostatní příbuzní byli o jeho stavu informováni a doprovodili jej do nemocnice, uvedla CNN.
"Řeknu vám jen, že členové jeho rodiny pláčou," uvedl Oxman. Zpěvákova rodina média požádala o respektování své ztráty.
Michael Jackson se svou přítelkyní, americkou herečkou Elizabeth Taylorovou
//<![CDATA[ var data_172756 = [{ alt : "Michael Jackson se svou přítelkyní, americkou herečkou Elizabeth Taylorovou ", description :"Michael Jackson se svou přítelkyní, americkou herečkou Elizabeth Taylorovou ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/275/172756-top_foto2-gt54u.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/275/172756-original1-gt54u.jpg", width:800, height:610 } }]; //]]>
:. Michael Jackson se svou přítelkyní, americkou herečkou Elizabeth Taylorovou.
Krátce po oznámení, že byl zpěvák převezen na kliniku UCLA, se kolem nemocnice začaly shromažďovat davy jeho příznivců, vchod do budovy zablokovali členové ochranky.
Před nemocnicí UCLA v Los Angeles se shromáždil mohutný dav Jacksonových fanoušků, kteří společně zpívali jeho známé písně.
//<![CDATA[ var data_172764 = [{ alt : "Před nemocnicí UCLA v Los Angeles se shromáždil mohutný dav Jacksonových fanoušků, kteří společně zpívali jeho známé písně. ", description :"Před nemocnicí UCLA v Los Angeles se shromáždil mohutný dav Jacksonových fanoušků, kteří společně zpívali jeho známé písně. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/276/172764-top_foto2-tdkin.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/276/172764-original1-tdkin.jpg", width:800, height:565 } }]; //]]>
:. Před nemocnicí UCLA v Los Angeles se shromáždil mohutný dav Jacksonových fanoušků, kteří společně zpívali jeho známé písně.
Úmrtí popové hvězdy jako první komentoval hudební producent Quincy Jones, který stál u vzniku mimořádně úspěšného alba Thriller: "Že Michael odešel tak brzy, v tak nízkém věku, pro to se mi nedostává slov. Byl to dokonalý umělec a jeho přínos a odkaz bude pociťovat celý svět navěky. Dnes jsem ztratil svého mladšího bratra a spolu s ním i část své duše."

:. Michael Jackson a jeho Billie Jean živě. Zdroj: Youtube.com
Michael Jackson, jehož kariéra v poslední době pohasínala - poslední album Invincible vydal v roce 2001 - a první stránky světového bulváru plnil jen kvůli svým skandálům, hodlal 13. července odstartovat světové turné, které mělo trvat až do března příštího roku. Podle počtu svých let se chystal vystoupit celkem 50krát. Řada vyprodaných vystoupení měla také do jisté míry vyrovnat jeho gigantické dluhy.

Kariéra a skandály

Jacksona vystřelila na pěveckou dráhu popularita rodinné hudební skupiny Jackson 5 v šedesátých letech. Jeho album Thriller, vydané v roce 1982, trhala veškeré rekordy v prodejnosti, pořídilo si je více než 100 miliónů lidí. Úspěšné byly i jeho další desky Bad (1987), Dangerous (1991) nebo HIStory (1995).
The Jackson 5 na archivním snímku. Michael stojí vpravo dole.
//<![CDATA[ var data_172755 = [{ alt : "The Jackson 5 na archivním snímku. Michael stojí vpravo dole. ", description :"The Jackson 5 na archivním snímku. Michael stojí vpravo dole. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/275/172755-top_foto2-128la.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/275/172755-original1-128la.jpg", width:800, height:655 } }]; //]]>
:. The Jackson 5 na archivním snímku. Michael stojí vpravo dole.
Michael Jackson, kromě toho, že zahájil novou éru hudebních videoklipů, se proslavil také svou "měsíční chůzí", která nechyběla na žádné jeho show.
Od osmdesátých let však začal svět udivovat také jinou stránkou své osobnosti, než byla ta umělecká. Média se přednáněla ve zveřejňování nových údajů o počtu jeho plastických operací, které jej měly přiblížit vizáži jeho oblíbené Diany Rossové.
Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland v roce 2003. Před ním parkuje policejní vůz.
//<![CDATA[ var data_172759 = [{ alt : "Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland v roce 2003. Před ním parkuje policejní vůz. ", description :"Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland v roce 2003. Před ním parkuje policejní vůz. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/275/172759-top_foto2-1x48l.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/275/172759-original1-1x48l.jpg", width:800, height:597 } }]; //]]>
:. Proslulý Jacksonův pohádkový ranč Neverland v roce 2003. Před ním parkuje policejní vůz.
Na přetřes veřejnosti se dostala také jeho náklonnost malým chlapcům, které s oblibou zval na návštěvu svého luxusního gigantického ranče Neverland. Následovaly žaloby rodičů, a i když byl zpěvák pokaždé soudem osvobozen, jeho sláva pomalu brala zasvé podobně jako jeho mohutné konto.
Zpěvák německým fanouškům v Berlíně ukazuje svého syna Prince Michaela II. z balkónu.
//<![CDATA[ var data_172758 = [{ alt : "Zpěvák německým fanouškům v Berlíně ukazuje svého syna Prince Michaela II. z balkónu. ", description :"Zpěvák německým fanouškům v Berlíně ukazuje svého syna Prince Michaela II. z balkónu. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/275/172758-top_foto2-1hlz0.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/275/172758-original1-1hlz0.jpg", width:800, height:567 } }]; //]]>
:. Zpěvák německým fanouškům v Berlíně ukázal svého syna Prince Michaela II. z balkónu.
Jackson měl tři děti, syny Michaela Josepha Jacksona Juniora a Prince Michaela Jacksona II a dceru Paris Michael Katherine Jackson.
Bránu někdejšího Jacksonova sídla Neverland ozdobily květiny a svíčky.
//<![CDATA[ var data_172765 = [{ alt : "Bránu někdejšího Jacksonova sídla Neverland ozdobily květiny a svíčky. ", description :"Bránu někdejšího Jacksonova sídla Neverland ozdobily květiny a svíčky. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/276/172765-top_foto2-hy0kl.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/276/172765-original1-hy0kl.jpg", width:800, height:531 } }]; //]]>
:. Bránu někdejšího Jacksonova sídla Neverland ozdobily květiny a svíčky.
/* <![CDATA[ */ addPopupImages("contentArticleBox"); /* ]]> */